Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bebespeedv40

PROBLEME CALCULATOR T4

10 posts in this topic

Buna in primul rind si sarbatori fericite la toata lumea.Ma poate ajuta cineve cu codurile sau reperele de pe calculatorul mototurui de T4 2001 daca se poate

Share this post


Link to post
Share on other sites

codul difera in functie de echiparea masinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
??????????adica daca nu te superi.stau acum cu calc in brate si ma uit la el ma poti ajuta cu ceva coduri

Share this post


Link to post
Share on other sites

codul de identificare (part number) difera de la echiapre la echipare. Daca ai DSA sau nu, daca ai cutie manuala sau automat etc. etc.

Mai exact, care e problema si ce te intereseaza la calc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

alt calculator fratioare ma intereseaza ca de nu ii dau foc k ma facut cu biscuiti de cind am venit acasa acum am unul in mina dar nu stiu sigur daca e bun masina are DSA cutie manuala fostai la volvo cu ea si aia zic k e bai cu calc cind se incalzeste.cit e rece merge de trasneznete cind s=a incalzit pa si pusi se aprinde becul in bord si se opreste.sunt cu nervi la pamint 16 ore traseu oradea-brasov

Pe cuvant ca te cred ca esti suparat sau nervos , dar nu te ajuta cu nimic . Ba din contra te impiedica si sa scrii corect .blush.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

alt calculator fratioare ma intereseaza ca de nu ii dau foc k ma facut cu biscuiti de cind am venit acasa acum am unul in mina dar nu stiu sigur daca e bun masina are DSA cutie manuala

Share this post


Link to post
Share on other sites

S108212005F P30614724 R\92782\280409390\99253 C001 724 NU SE PUNE PROBLEMA DE CHEIE CALC DACA E BUN ASTA E BAIUL CEL MAI MARE

Share this post


Link to post
Share on other sites

S108212005F P30614724 R\92782\280409390\99253 C001 724 NU SE PUNE PROBLEMA DE CHEIE CALC DACA E BUN ASTA E BAIUL CEL MAI MARE

Share this post


Link to post
Share on other sites

alt calculator fratioare ma intereseaza ca de nu ii dau foc k ma facut cu biscuiti de cind am venit acasa acum am unul in mina dar nu stiu sigur daca e bun masina are DSA cutie manuala fostai la volvo cu ea si aia zic k e bai cu calc cind se incalzeste.cit e rece merge de trasneznete cind s=a incalzit pa si pusi se aprinde becul in bord si se opreste.sunt cu nervi la pamint 16 ore traseu oradea-brasov

Pe cuvant ca te cred ca esti suparat sau nervos , dar nu te ajuta cu nimic . Ba din contra te impiedica si sa scrii corect .blush.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rand Se poate muta epromul din ECMul vechi si nu mai ai nevoie de IMM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites