Vand/Schimb volvo s40 phase 1

funkydj85
By funkydj85 in Oferte / Cereri de autoturisme,
Asadar este vorba despre un Volvo s40 phase 1, din 1998, motor de 1.8-85 kw, culoare verde metalizat. Ca dotari-A.c automat , abs, geamuri electrice, radio alpine cu statie si subwoofer, oglinzi electrice si incalzite, telecomanda pentru inchiderea centralizata, faruri bifocale (am si farurile normale cu bec h4). Km-aprox 160.000 si un pic(ma mai plimb cu ea, deci nu pot zice un nr exact), evacuarea schimbata (catalizatorul inca este in portbagaj) in rest este completa (toba de mijloc si finala normale nu sport), jante de otel pe 15, 2 chei si cam atata. Masina se poate vedea in bucuresti in rahova sau zona mall vitan. La 155.000 i-am facut schimbul de ulei(Castrol 10w40) si filtre(de aer si de benzina-Mann).De 2 luni am schimbat si fisele si bujiile. Masina a fost adusa din germania, eu fiind al 2-lea proprietar in romania si am facut cu ea aprox 6000 km, cel de dinainte aprox 20.000. Masina are carte de service pana la 125.000 de km parca. Totul este functional la ea, nu are erori(Bogdan G poate confirma), o vand deoarece am nevoie de bani, vreau sa cumpar alta masina de la mine de la serviciu cu motor de 2.0... Contact- 0731.499.059 sau 0746.204.227 sau funky_dj_85@yahoo.com. Ca pret- 3700 euro negociabil. Poze pun un pic mai pe seara. P.S Cine doreste mai am o masina cu motor de 1.2 pe numele tatalui meu , pe care nu o mai folosesc deoarece a devenit prea mic pt mine motorul...
  • 23 replies