Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ShhoKer

cumpar bara fata cu proiectoare volvo v40/s40

7 posts in this topic

Va salut,imi cer scuze daca gresesc cu ceva,sunt cam nou pe forumul acesta. Ok,sa trec la subiect:

am un volvo v40 din 2000 si l-am lovit,am vorbit cu un baiat de pe forum si am fost pana in brasov sa imi iau piesele pentru el,dar din pacate, cu 2 zile in urma a dat bara fata :( ..

Ma intereseaza o bara fata cu proiectoare pentru v40 sau s40,am inteles ca se potrivesc.. daca citeste cineva topicul si ma poate ajuta, il rog sa ma contacteze printr`un private message :D

va multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te ajuta, pot aduce pe aftermarket, de la Binder Autobedarf la 370RON toata bara fata, cu lacase pt. proiectoare, dar fara bandouri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

merci,dar deja am cheltuit ceva banuti sa ii refac tot botu + cateva mofturi de`ale mele..in caz ca nu ma ajuta Razvanici te contactez :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am luat inca bara,dar te anunt ca nu o sa o cumpar de la tine, caut ceva second hand, gen in 4mil pot sa-mi iau bara full :D merci anyway,appreciate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu mare placere !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

am gasit la 4mil bara cu proiectoare si 3 butoane de pe interior :D +50ron sau ceva de genu transportu in bucuresti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super !!@!

Share this post


Link to post
Share on other sites