Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

opy_84

dezmembrez volvo v40 diesel din 2000

9 posts in this topic

salutare pt toti ce detin volvo v/s40. tin sa mentionez ca dezmembrez volvo v40 diesel din 2000-12. 1,9 116cai.

Ţi-am creat eu subiectul, că ai postat greşit.

Te rog să ne dai şi un număr de telefon la care poţi fi contactat şi, eventual, câteva poze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ar interesa comutatorul pentru aprindere pozitie si faza scurta. Adica tot sistemul acela, doar sa il montez la locul lui.

post-3277-0-37437100-1316933211_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare pt toti ce detin volvo v/s40. tin sa mentionez ca dezmembrez volvo v40 diesel din 2000-12. 1,9 116cai.

Ţi-am creat eu subiectul, că ai postat greşit.

Te rog să ne dai şi un număr de telefon la care poţi fi contactat şi, eventual, câteva poze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut am si eu un Volvo V40 din 2001 si mi so dus recent planetara partea de catre cutia de viteza , am gasit planetara numai ca acela era cu tripod si nu se potriveste . Modelul de care mar interesa ai cu cosarca si 6 bile

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Far dreapta (sticla cu model pe ea - nu clara)

Share this post


Link to post
Share on other sites

file:///E:/kullomb/SDC12915.JPGSalut am si eu un Volvo V40 din 2001 si mi so dus recent planetara partea de catre cutia de viteza , am gasit planetara numai ca acela era cu tripod si nu se potriveste . Modelul de care mar interesa ai cu cosarca si 6 bile

Share this post


Link to post
Share on other sites

zemnalizare dreapta fata ai?Cu sticla clara si insertie neagra?

Mai multa atentie la scris,te rog!Daca nu iei pauza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna,

Aripa dreapta alba OEM pentru Volvo s/v40 1996-2000 ?

Pret ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna mi`ar trebui si mie furtunu de la filtru de aer ce duce la turbina ......si .....cutia de viteze ....,

volvo v40 an 2001 1.9 116 cp

Share this post


Link to post
Share on other sites