Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

todhiere

Vand 2 buc. jante tabla 4x114.3 pe 15 inch - 100 lei ambele!

2 posts in this topic

Buna ziua. In primul rand o sa va descriu ce am de vanzare:

- 1 buc. janta tabla Volvo, made in Germany, prindere 114.3, diametru 15 toli, incaltata cu o anvelopa Kumho de iarna ( cu steluta de zapada ) in stare foarte buna, profil de 5-6 mm. Janta are o mica urma pe buza, necesita 2-3 lovituri de ciocan si umflarea anvelopei, a stat de ceva vreme data jos de pe masina

- inca o buc. janta identica, adica tabla Volvo, made in Germany, prindere 114.3, diametru 15 toli, fara cauciuc pe ea; janta arata impecabil, fara rugina sau urme de uzura, are inca eticheta ca noua pe ea, ceea ce ma face sa cred ca nu a fost folosita deloc

Pretul pt. ambele roti e de 100 lei, poate cineva are nevoie de ele si nu e dispus sa dea sute de lei pe o singura bucata in magazin.

Astept orice sugestii si oferte in principiu, desi marfa e voluminoasa, transportul prin curierat rapid nu va depasi 60-65 lei. Eu am mai trimis si cu alte ocazii jante asa ca nu vorbesc din auzite. In caz ca vreti sa ma cunoaste mai bine, sub acelasi user ca si aici activez pe clubford romania de 3 ani de cand am masina, intentionez sa va vizitez site-ul cat mai des, si sa particip activ la discutiile din comunitatea voastra.

Va las un nr. de telefon si o adresa de mail, pe messenger nu prea activez:

- mail la muresan_a@yahoo.com

- nr. mobil orange, 0740/185/070

Cat de curand promit sa fac poze celor interesati de roti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jantele au plecat catre un coleg de pe forum din Bucuresti. Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.