Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

blackbear

Caut statie(amplificator) pentru un v 40

9 posts in this topic

Sunt interesat de o statie originala de volvo s sau v 40 daca are cineva sa-mi dea un mesaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Statie de.... ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

de emisie-receptie poti sa pui de alea pe care le folosesc tiristii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca se putea deduce din anunt ca este vorba de statie de amplificare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred si eu de asemenea ca se putea scrie cu litera mare la inceput de fraza si de asemenea cred ca ai la dispozitie un numar suficient de caractere cat sa CLARIFICI lucrurile de care ai nevoie. No offence dar daca vrem informatii la obiect, cerem informatii la obiect.

Multumesc pt. intelegere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi stam mai prost cu deductia din moment ce masina ta nu are un HU care sa suporte amplificator original .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina mea are un "HU" original ca sa poata suporta o statie originala ,Parerile acide tinetile pentru voi.Cred ca anuntul era foarte simplu si la obiect .

Aveti amplificator de vanzare ......contactati-ma ....Nu aveti tineti-va parerile pentru voi ....astia mai vechi in ale forumului

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnule moderator midhight caller, fiti mai primitor cu noii veniti. nu toti posesorii de VOLVOuri cunosc termenii folositi de dumneavoastra. nu mai fiti asa de tantos

si...

am mai spus-o si AM S-O TOT SPUN! pe amicul iulirx nu-l vedeti ca scrie de 2 ani numai si numai cu litera mica la inceput de fraza? no offence, dar se pare ca nu prea cunoasteti ce este acela un moderator.

multumesc pentru intelegere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragos, incerc si tind sa cred ca ai confundat unul din mesajele scrise de mine cu cel scris de BogdanG. Nu de alta, dar mi-am recitit de cel putin trei ori cele doua mesaje pe care le-am scris, si nu reusesc sa vad un termen "deosebit" pe care sa-l fi folosit, si sa nu fie in vocabularul de zi cu zi al oricarui cetatean care a terminat macar o scoala generala.

Share this post


Link to post
Share on other sites