Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mateit

Vand Volvo XC70 2001

8 posts in this topic

105000km; 5800 euro pret usor negociabil si/sau bonus GPS Smailo HD (full Europe) 7inch; Interior piele impecabil; cutie automata; program iarna; 2.4T benzina (9% extraurban; 12% urban) 200CP; 4x4 ; dispozitiv antidemaraj electric, ESP, DTS, geamuri electrice; inchidere centralizată; jante de aliaj + cauciucuri M+S (vechime: 1an); amortizoare usor slabite; gri metalizat; climatizare bi-zona + spate + portbagaj; regulator de viteză; scaune fata încălzite electric; ITP 2013; grilaj metalic despartitor; parcata in garaj in cea mai mare parte a timpului;

Voi posta in cateva zile si alte poze, inclusiv interior.

post-4981-0-48393000-1355173152_thumb.jp

post-4981-0-59398300-1355173121_thumb.jp

post-4981-0-59398300-1355173121_thumb.jp

post-4981-0-48393000-1355173152_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.4t, 4x4, automata, 200 hp, iarna...consum 12% in Bucuresti? Buna gluma asta :hello2: . Totusi suntem pe un forum Volvo si mai stim si noi cate ceva despre cat consuma masinile astea :downtown:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar masina nu se numeste XC70 ci V70 XC (Cross Country), XC70-ul a aparut in 2003 si are Haldex, hai sa nu vindem castraveti la gradinari .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu va spun cum o stiam eu. Daca e cu ceva litere in plus sau in minus ma inchin in fata cunostintelor voastre; nu are legatura cu castravetii sau gradinarii, ci doar cu lipsa mea de experiente/cunostine in acest domeniu. Imi cer scuze.

Cat despre consum nu este gluma cam atat mi-a iesit atat mie, cat si unchiului meu (de la care am luat-o) la un mers linistit, de zi cu zi - va voi comunica si pt aceasta iarna, imediat ce il voi avea. Ce sa zic, experientele sunt variate, dar a mea este exact asta :smile:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu va spun cum o stiam eu. Daca e cu ceva litere in plus sau in minus ma inchin in fata cunostintelor voastre; nu are legatura cu castravetii sau gradinarii, ci doar cu lipsa mea de experiente/cunostine in acest domeniu. Imi cer scuze.

Cat despre consum nu este gluma cam atat mi-a iesit atat mie, cat si unchiului meu (de la care am luat-o) la un mers linistit, de zi cu zi - va voi comunica si pt aceasta iarna, imediat ce il voi avea. Ce sa zic, experientele sunt variate, dar a mea este exact asta :smile:.

Share this post


Link to post
Share on other sites