Beclea

Subwoofer !

15 posts in this topic

BUna seara , are cineva montat pe masina subwoofer , deoarece eu mi-am laut un BLAUPUNKT cu o statie renegade 1100 , si nu se aude deloc in masina , este cineva cu un subwoofer mai puternic , sau cel putin unul care sa se auda decent si in masina ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar merge,functioneaza?Reglajele sunt facute bine,sa scoata doar basii,nu si voce?Ma indoiesc ca se aude atat de incet incat sa nu se faca auzit in masina... Cu bancheta rabatata cum se aude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , totul este facut ca la carte , cu bancheta rabatata se aude foarte frumos , puternic , cu ea nerabatata s-a dus tot efectul !

Share this post


Link to post
Share on other sites

poi asta e motivul

e foarte bine antifonata

dar ce sistem audio ai pe masina din fabrica ?

nu cred ca ai nevoie de subwoofer

si sa iti dau un sfat din propria experienta cu masina mea materialele din interior nu sunt de cea mai buna calutate mai ales cele de plastic si de la basi in timp vei auzi numai scartaituri in masina si alte sunete enervante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , totul este facut ca la carte , cu bancheta rabatata se aude foarte frumos , puternic , cu ea nerabatata s-a dus tot efectul !

deschide cotiera si plasticul

Edited by adrian mangalia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sistemul HU603 , am dat jos subwooferul nu mai pun nimic ca se aude destul de bine , dar acum ma enerveaza la culme ca nu am aux in , in rest m-am linistit cu inventiile :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite aici http://www.okazii.ro/electronice-altele/adaptor-interfata-mp3-usb-sd-pentru-volvo-conectare-ipod-iphone-4--a123009339

Mi-am pus eu pe masina. Se aude mai bine decat ma asteptam. Casetofonul il vede ca pe o magazie de cd-uri, Iti faci pe sick 8 foldere si vei avea pe casetofon "8cd-uri" a cate 99 melodii, plus ca are si aux in

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si se aude bine , clar ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se aude foarte bine si foarte clar. Eu sunt 100% multumit de el. Citeste si mp3 si track, plus ca ai toate comenzile masinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super , multumesc mult de link !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am montat un subwoofer de 200w el si 150w statia. Vibreaza toata masina...sunt multumit de el. Difuzorul are diametrul de 30 cm.

post-621-0-31896600-1365976706_thumb.jpg

Edited by zack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai se aude si in masina bine ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca da. Daca vrei vin cu ea la intalnire sa auzi cum suna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am fost niciodata la intalniri , cand au loc chiar vreau sa vin sa fac cunostiinta cu " voi " , in limita in care pot deoarece anul aceasta am bacul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu o sa vin vineri la intalnirea din sectorul 1...pe la 19:00. Da-mi un pm cu nr de telefon sa vb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now