Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

neotrim

inca se dezmembreaza t5

8 posts in this topic

Am reusit sa mut masina intr-un loc in care sa nu ma deranjeze nimeni, nu o mai duc la remat deocamdata, se dezmembreaza complet, inclusiv motor.

Ca dotari avea ecc, 4 geamuri electrice, scaune incalzite fata, semipiele.

Interior gri foarte inchis spre negru.

Doritorii de piese sa imi spuna ce doresc si voi trimite pm cu nr la care sa sune pentru a le ridica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit sa mut masina intr-un loc in care sa nu ma deranjeze nimeni, nu o mai duc la remat deocamdata, se dezmembreaza complet, inclusiv motor.

Ca dotari avea ecc, 4 geamuri electrice, scaune incalzite fata, semipiele.

Interior gri foarte inchis spre negru.

Doritorii de piese sa imi spuna ce doresc si voi trimite pm cu nr la care sa sune pentru a le ridica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

functiona dar nu stiu in ce stare e radiatorul de ac, a fost accident frontal, compresorul si unitatea de comanda functionau perfect, ventilatorul la fel, cand se apuca mecanicul sa dea jos il voi intreba dar eu cred ca e distrus radiatorul de ac.

va trebuie toata instalatia? compresor, conducte, unitate de comanda, ventilator, carcasa aeroterma, radiator aeroterma, motorase pas cu pas de la gurile de ventilatiie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ce stare este motorul si daca mai este valabil,un pret .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

bordul-coaja- cum i se mai pune este intreaga? la ce bani il dai?

Share this post


Link to post
Share on other sites

este intreaga dar ma incurca transportul, nu mai am timp de ambalare si expediere, daca vii sa le ridic personal e bine, asa macar il demontezi tu cu mana ta si te convingi, iti mai iei si ce mai ai nevoie de pe ea

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma intereseaza de la calorifer din interior pana la motor (toata incalzirea :furtune ,mufa de plastic din caroserie si tot ce este din interio pana la calorifer r) si la ce bani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

instalatia de aer conditionat cu carcasa aerotermei la ce pret fara compresor si radiator

Share this post


Link to post
Share on other sites