Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

onezero

CUMPAR piese s40 din 2008 in sus

11 posts in this topic

Buna! cumpar piese volvo s40 din 2008 in sus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cumperi CE piese ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

De toate.....ca o face de la 0.Vinzi un sasiu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

orice piese e binevenita daca e la pret acceptabil, il iau. accept si donatii :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ar trebui sa incerci sa detaliezi exact CE doresti sa cumperi, ca sa evitam inchiderea topicului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ar trebui sa incerci sa detaliezi exact CE doresti sa cumperi, ca sa evitam inchiderea topicului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

paunionutz stie despre ce vorbesc! :smile:) eu eram la modul serios cu topicul nu de batjocura dar daca s-a facut unpic caterinca acuma domne feri suntem oameni. in principiu mi-ar trebuii 4 jante aliaj\tabla pt. iarna, 4 cauciucuri pt. iarna [sau daca sunt ceva oferte de 205\50\17 de vara], bandou partea stanga la usa sofer, stop pe spate partea dreapta, roata de rezerva care sa-mi incapa in portbagaj [de aia subtire], xenon, parbriz cu sensor, 4 manere din interiorul masini preferabil gri. deocamdata atat, si acuma vine partea cu 'cumpar piese..' am zis cumpar piese pt. ca da, mi-ar trebuii niste piese pe maincolo pt. ca masina pe care o am este ceva de valoare mare [valoare sentimentala, am primit masina de la tata si vreau sa-o pastrez pana numai pot sa-o conduc]. e cam mult, stiu :P

am uitat, si un sensor de parcare. nu stiu daca conteaza numarul, dar daca da al doilea din partea stanga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite aici poti intreba de piese, roti si ce-ti mai trebuie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai poti gasi piese la colegu' Sandro:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei si o varianta de pret pentru piese noi ma poti intreba oricand. Daca ai si coduri de original pentru ceea ce doresti... Mai bine!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites