mariusdaniel

Consecventa in ce priveste afisarea fotografiilor pe forum

33 posts in this topic

Ţie ţi se pare corect pentru că probabil ai trage nişte sfori ca tu să nu plăteşti. Oricum, sunt de acord. Să plătească Vlp! ;D

Pe de altă parte, cum rămâne cu vânzătorii de ocazie, de genul "am cumpărat un kit WHIPS şi nu-mi trebuie, vreau să-l vând"? Să plătească şi amărâţii ăia?

PS: Ce zici de propunerea mea?

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ţie ţi se pare corect pentru că probabil ai trage nişte sfori ca tu să nu plăteşti.

Incep sa cred ca nu esti veterinar ci lucrezi la antena 3. Tu platesti ceva de te-ar durea daca n-as plati eu ?

Pe de altă parte, cum rămâne cu vânzătorii de ocazie, de genul "am cumpărat un kit WHIPS şi nu-mi trebuie, vreau să-l vând"? Să plătească şi amărâţii ăia?

Ori faci pe..., ori chiar esti. AM SCRIS CLAR MAGAZIN DE PIESE.

PS: Ce-i aia barter?

Barter = Troc - http://ro.wikipedia.org/wiki/Troc

PS II: Ce zici de propunerea mea?

Daca e cu venitul la Polus, cu prima ocazie cand am drum in Cluj. Avand in vedere ca anul asta n-am fost nici pana la Constanta macar, slabe sanse sa ajung pana acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi... chiar sunt! Prost. Nu la Antena 3. ;D Vroiam să mai spui o dată, tare şi clar, ca să nu se creeze confuzii, atâta tot. Ca să ştiu că-mi pot păstra topicul cu vânzarea de piese-n surplus.

Nu de propunerea cu venitul la Polus te întreb, ci de cea cu ştergerea pozelor.

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt perfect de acord cu propunerea ta, avand in vedere ca si eu am mai cautat niste post-uri de-ale altora, si m-am uitat ca curca'n lemne ca nu mai era poza cu how to.

Pe de alta parte, asa cum au zis si altii, nu doar eu, ce e postat pe forum devine proprietatea forumului, deci ar trebui sa ramana pe forum. Probabil e o scapare a programatorului care a facut IPB-ul, pt. ca post-urile nu ti le poti sterge, dar pozele da

Share this post


Link to post
Share on other sites

E aşa ca să-şi poată recupera userii spaţiul, care este limitat. De aia-şi pot şterge pozele (sau alte ataşamente). Am explicat mai sus şi mă mir că nu ştii chestia asta, că doar a fost discutată.

De aia am spus că pe majoritatea nu-i interesează sau nu-şi pun problema că denaturează sau chiar anulează postarea în care a figurat imaginea cândva. De aia ar trebui să fie şi moderarea de acord cu ştergerea ataşamentului. De exemplu, e o poză de la întâlniri şi userul vrea să o şteargă, OK, nu deranjează pe nimeni că lipseşte de acolo, dar dacă e o poză în care userul face pipi pe maşinile celorlalţi participanţi la întâlnire şi se gândeşte să o şteargă la un an după ce a pus-o, nu se acceptă, pentru că este probă incriminatorie. ;D

Sunt perfect de acord cu propunerea ta [...]

Mulţumesc, să trăieşti! ;D Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie vorbit cu adminii (care trebuie sa mai si treaca pe-aici din cand in cand) sa vedem daca se si poate face chestia asta.

Eu nu pot decat sa comunic mai departe...

Spatiul nu cred ca poate fi marit pt. ca implica alte costuri, si deja adminul plateste din buzunar distractia noastra. Nu stiu care-i scopul pt. care face asta, daca a ramas pasiune, tot respectul, daca nu... nu stiu motivele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

La cat ajung costurile pt Volvo Club?

iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now