Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest mid

Cumpar scaune XC90

5 posts in this topic

Salut,

doresc sa cumpar scaunele care se pliaza in portbagaj la modelul XC90 cu 7 locuri. Eventual si bancheta spate cu sinele pe care culiseaza scaunele. Scaunele trebuie sa fie intr-o stare buna si culoarea gri/antracit! Nu doresc panouri laterale sau centuri, le am deja.

In urma unor discutii cu ''dezintegratori'' specializati pe Volvo si care dupa parerea mea sunt constituiti intr-un cartel am tras concluzia ca pretul acestor scaune ar fi in jurul a 200 euro. Sunt dispus sa platesc aceasta suma in cazul in care scaunele arata ok.

Pentru eventualele oferte sau sugestii va multumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

doresc sa cumpar scaunele care se pliaza in portbagaj la modelul XC90 cu 7 locuri. Eventual si bancheta spate cu sinele pe care culiseaza scaunele. Scaunele trebuie sa fie intr-o stare buna si culoarea gri/antracit! Nu doresc panouri laterale sau centuri, le am deja.

In urma unor discutii cu ''dezintegratori'' specializati pe Volvo si care dupa parerea mea sunt constituiti intr-un cartel am tras concluzia ca pretul acestor scaune ar fi in jurul a 200 euro. Sunt dispus sa platesc aceasta suma in cazul in care scaunele arata ok.

Pentru eventualele oferte sau sugestii va multumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu tot respectul dar este un pret aberant de mare!! Uite cu cat se vand pe ebay...(pacat ca nu-s culoarea ta)

http://www.ebay.co.u...=item3f4adc688f

ps: Mai ales ca se dau foarte greu scaunele astea. La pretul asta cumperi toate scaunele daca stai si cauti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai de asta a si zis MID ca sunt cartel dezmembratorii, ca se vorbesc intre ei sa dea la acelasi pret.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites