alex

Asta-i nebun...?

15 posts in this topic

Tu n-ai mai intalnit pe nimeni care sa nu dea doi bani pe masina lui? Eu am cativa prieteni care, desi n-au banii lui Chirila, isi trateaza masinile cu cel mai mare dezinteres posibil. Chirila ar fi putut alege totusi o alta marca daca tot nu e pasionat de masini.

Sa stii totusi ca i-am vazut masina la Primus in curte, deci omul si-a dus-o la reparat pana la urma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca tine la masina asta... altfel nu i-o tampona andreea raicu. La lovit unde il durea.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

El i-a lovit BMW-ul Andreei, nu invers. Banuiam ca nu e genul de persoana care pune pret pe lucruri chiar daca nu citeam articolul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa stii totusi ca i-am vazut masina la Primus in curte, deci omul si-a dus-o la reparat pana la urma.

dupa postul Ionelei,inclin sa cred ca ai vazut alta masina ...  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt sigura ca era a lui: felul in care era lovita, culoarea, numarul (care se observa in primul articol). Acum nu-i exclus sa se fi razgandit omul si sa-si fi luat masina din service. Si eu daca as trece printr-un moment nasol as prefera sa nu fiu singura (adica mi-ar placea sa-mi fie masina alaturi :P). Ii mai spun necazurile mele si pare ca ma-ntelege (glumesc, sa stii  :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai poate asa face si el  :)

Ii place sa lase masina asa busita fiidca si el se considera ranit... si asa are cu cine sta de vorba; cineva in aceeasi postura ca si el, care il intelege.  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca ne-am transformat in revista de scandal, can-can sau story nu altceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu tata, nu scandal, dar parca mai devreme pe alte posturi spuneati ceva de  unii care au Volvo din intamplare....bnu ca l-ar merita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta nu inseamna ca unii dintre noi n-am merita-o pe Andreea, mai ales acum dupa ce s-a stilat si educat cat de cat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nconduci un volvo, poate fi o intamplare, sa conduci unul din nou e deja o drama (tragedie) greaca.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cind o sa "aduca" andreea aia cu Carmen Electra o sa ma gindesc mai mult la ea, momentan nu sint genul care ii place sa se intzepe (invineteasca) in oasele femeii fatale gen andreea  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teribila asta!!!

E din ciclul de inginerie : cum sa deschizi un maybach cu ranga!!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now