Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

Earth Hour 2009

13 posts in this topic

Pe 28 Martie 2009 de la 20:30 la 21:30 are loc EARTH HOUR ora la care cei ce sunt de acord renunta la orice consum electric timp de o ora .

Ce parere aveti despre aceasta capanie ?....este doar una de fatada ?; sau un semnal de alarma ?

Am putea si noi cei din Clubul VOLVO.ro sa scoatem absolut tot din priza si sa iesim din casa pt o plimbare de o ora ?

Astept si parerile voastre despre aceasta initiativa. ;)

Va puteti deasemenea exprima si opiniile despre Incarcatorul Universal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideea este super!Si anul trecut am stat o ora pe intuneric!Anul asta coincide insa cu propunerea de a fi cat mai multi online....Sa gasim o solutie sa le facem pe amandoua!Ar fi fost frumos sa ne intalnim cu totii sa "stam pe intuneric" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte buna ideea. Eu unul asa voi face, cred ca chiar pentru 2-3 ore cit va dura o plimbare cu familia prin parcul inca nestropit de ploile acide  ;)

Si de ce nu, poate ne vom si intalni undeva citiva Volvisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

perfect de acord,insa cum facem cu intalnirea online,alias recordu' ?  :D???

Share this post


Link to post
Share on other sites

mutam "intalnirea online" mai devreme  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine se ofera sa facem si un pic de "terorism" ecologic, in sensul sa blocam niscavai servere, sa le scoata si astia din prize :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca ii mai ok sa stingem tot o ora si sa ne vedem on-line mai repede sau mai tarziu. S-a hotarat ceva si eu nu stiu?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

si daca se muta ora mai devreme ,sau mai tarziu,cine muta meciul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu tot respectul pt parerile altora eu sunt de acord cu aceasta campanie si chiar ar trebuii sa se repete macar de 2 ori pe an ideal ar fi trimestrial,cit despre intilnirea online eu zic sa se faca la urgenta o votare cu 2 max 3 variante de orariu cit despre meci in fata la asa activitati nobile pe mine unul ma lasa rece meciul exista lucruri mult mai important decit 22 de analfabeti alearga pe cimp, :Dparerea mea

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu pt maine as propune inca o intilnire saptaminala eventual cu familile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie sincer nu imi plac filmele cu 22 de actori, oricum cat de microbist ai fi, tot o sa te enervezi ca pierd romanii asa ca mai bine stinge tot ia-ti consoarta de manuta si iesiti un pic. Cred ca o sa fie mult mai bine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

EEEEEEEEEEEEEEIIIIIIII,baieti ateptam si noi cei de la nivelul inferior sa decidti cind facem intrunirea on-line si daca in timpul earth hour ne vedem din nou la polivalenta.

VA MULTUMESC ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0