Roberto

HUB-ul oficial pentru impartit fisiere si materiale intre membrii

7 posts in this topic

Dupa cum ziceam pe topicul "Software gen Vadis" am cumparat un pachet de gazduire HUB-uri si am creat un HUB privat unde sa putem intra si share-ui intre noi fisiere, materiale, dvd-uri si nu numai.

Hub-ul e online 24/24

Adresa :  volvo-club-hub.dyndns.org:708  - Specificati neaparat la sfarsit portul :708 altfel ajungeti altundeva

O sa rog un amic sa faca un mic video-ghid despre cum se foloseste DC++ pentru cei care nu stiu cu ce se mananca aceasta metoda extrem de raspandita de sharing fisiere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atentie ce puneti la share .  ;)

Inregistrati-va pe hub cu acelasi nick(nume) de pe forum ca sa ne recunoastem mai usor  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atentie ce puneti la share .  ;)

Inregistrati-va pe hub cu acelasi nick(nume) de pe forum ca sa ne recunoastem mai usor  :D

SUNT PRIMUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLL  :hello2::male:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O mentiune :

Folositi StrongDC, din cate am aflat e cel mai bun client de DC, asta ca sa nu se iveasca probleme de compatibilitate pt ca dupa cate am vazut unele versiuni vechi de DC nu sunt compatibile intre ele si atunci unii nu vom putea share-ui fisiere intre noi.

Il gasiti aici http://www.strong-dc.ro/instalare_strong_dc.html inclusiv ghid de instalare, configurare, etc.

Mentiune 2 :

Folositi-va numele de pe forum, buna idee @Volvo16  ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai bine ati vorbi cu administratoru acestui site ( omul care are acces la domeniu volvo-club.ro )  sa adauge adresa odc.volvo-club.ro  parca ar fi mai bine . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stau zilnic pe acel hub si is cam singur .. maxon 2 useri online .. nick :  â„¢MARIUS®

O sa pun la share imaginile dupa dvd-urile mele sper ca azi sa fac sa ruleze si copiile .. daca e totul funtional o sa aveti acolo la share si imaginile si softul .  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now