danutzzz

Primele poze cu Bmw X1

11 posts in this topic

Arata superb as putea spune ca de 100000000 de ori mai bine ca X 6 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urat. Nu pot spune mai mult. Nici un X de la BMW nu imi place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

unul din motivele pentru care am ales volvo "against" bmw a fost design-ul - mereu acelasi - mereu lipsit de imaginatie si personalitate.

x1 nu face exceptie.

ma intreb : vor mai face vreo-data astia de la bmw altceva in afara de variatiuni pe aceeasi tema ?

cred ca sint singura firma la care masinile de acum 20 de ani seamana izbitor cu cele de azi : + un pic de fard ici-colo

e aceeasi femeie: solida , sanatoasa, gata sa faca copii cu oricine. da' n-are pe "vino-ncoa' "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare mult mai frumos XC 60-ul.

Coret.

Doar ti se pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cind spui "frumos" referindu-te la un bmw (care NU e o masina urita) e ca si cum ai apprecia o pictura dupa calitatea ramei tabloului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Again, aceleasi faruri a la Ssang Yiong China, acelasi design care le-a stricat traditia, eu nu stiu de ce s-au prostit in ultimii ani cu design-urile astea tampite si rotunjite.

Mie personal nu imi place

Imi placeau BMW-urile dar BMW-urile autentice, adica pana in anii in care recunoasteai un BMW de la 1km datorita design-ului specific.

Am copilarit cu BMW-ul lui taicamiu, a fost o masina super teapana, un 528i din 80 si ceva, pot sa zic BMW adevarat, si in ziua de azi mai merge dupa o gramada de ani, probleme aproape deloc si prin ce drumuri a trecut fereasca-ma dumnezeu ca numai eu stiu cat injura taicamiu cand il batea bunicamea la cap sa urce pantele de la tara cu portbagajul plin si 3\4\5 persoane,pante pline de hartoape facute de tractoare si TAF-uri.Sa vad acum un seria 5 pe acolo sau X, nici vorba cu tot cu x-drive-urile lor va garantez, pun pariu.

S-au dus, asta e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi place. Este amuzant, este ca o caricatura  ;D  Si unde este cristi81 ca ne spune el de ce este mult mai bun X1 in comparatie cu orice Volvo  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now