Guest teroare

hallo la toata lumea

9 posts in this topic

stie cineva unde pot gasii si yo piese mi-ar trebuii amortizoarele fata si sonda landa, nu ma intereseaza reprezentanta pt ca e asa numita (criza) si bugetul il am foarte restrans am un volvo V40. am auzit ca  sunt magazine care auduc piese de volvo dar la un pretz acceptabil cine ma indruma si pe mine stau in bucuresti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca va incerca sa scrie ROMANESTE si sa puna si semne de punctuatie, cu draga inima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tetrailes bahtalo !!!  :D Mosule ... yo nu intelege ce scrii matale acolo , pretzele e mari la volvo asta . ;D

Ma repet pentru a nshpemiiiia oara , frate cand intraţi intr-un cerc de oameni nu stiti sa va prezentati ? si sa nu confundati FORUMUL cu MIRCUL ?

EX: Salut si bine v-am gasit . Am un volvo V40  si am cîteva probleme la el , sper ca ma veti putea ajuta . Pentru început imi trebuiesc niÅŸte amortizoare de fata si sonda lambda , imi puteti spune un preÅ£ la ele , sau de unde le-as putea cumpăra ?

Multumesc .

Share this post


Link to post
Share on other sites

mama mia ce mai inteligenti cate reprosuri pt 2 cuvinte. am crezut ca aici e prietenie mare dar e cu totul altceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mare prietenia, daca asta cauti...dar se pare ca tu cauti doar piese... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prietenie sau nu, o prezentare trebuie totusi....Nu de alta, dar sa stim si noi cu cine stam de vorba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai nu mai fitzy ray cu omu'

jupane daca te ajuta am eu o sonda panda pentru masina ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now