Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BiriV

Posibil vand/schimb Volvo S40 T4 2002 255cp

9 posts in this topic

Tinand cont de ultima perioada, sa spunem ca as cam fi tentat sa imi vand sau schimb masinutza de suflet:

Volvo S40 T4, 2002, 98.000 KM , 1948cmc, 200cp stock, cu dotari mai mult decat decente:

climatronic, xenon, proiectoare, scaune incalzite, pilot automat, geamuri/oglinzi electrice, etc, etc.

De mentionat ca masina nu este in nici un caz stock, ea suferind modificarile din topicul /forum/index.php/topic,6693.0.html">http://www.volvo-club.ro/forum/index.php/topic,6693.0.html

Momentan masina are ~255cp si 410NM.

Evident, masina se da impreuna cu: roti aliaj originale pe 15, admisie/evacuare originala, suspensie originala, eleron original.

Astept eventuale oferte de pret (pentru ca nu ma pot hotari la o suma) sau schimb cu: tractiune spate sau tractiune integrala sau S60, minim 150cp, an min. 2000

Multumesc,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bah esti nebun ?  ;D Iti dau eu un 850 2.5 10 V 140 Cp .. eh nu are 150 dar sunt Ok  :D 206 Nm cuplu . Motorul are 148 de km  :D e din 94 .. are ABS , Climatronic pe 2 zone , 2 x Air-bag uri ,  :D Ce zici te bagi ??  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai facut si tu exact ca mine ..... merge volvo de rupe, e super, dar orice ai face tractiunea fata nu e pentru sportivitate :(

ia-ti tractiune spate , sa te potolesti. mie dupa cateva luni cu 330, mi-au trecut fanteziile de sport,mi-am facut damblaua.....dar tractiunea spate e suprema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma grabesc absolut deloc, dupa cum spune titlul e doar o idee.

Ai mari sanse sa o am in martie cand vine RS-ul, si poate chiar intr-o configuratie in care sa nu iau bataie chiar foarte rau ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pune-i si tu pret, poate se arunca cineva totusi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca cineva vrea se 'se arunce' ... sa-mi faca o oferta. Serios vorbind ... nu stiu cat sa cer pe ea. Probabil undeva la 10.000E.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-si face nimeni un cadou frumos de Craciun? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

neah, toti vor cadouri urate  :D

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa punem aici si fisa dyno ... sa nu creada lumea ca spunem minciuni :)

post-235-12877872609662_thumb.jpg

post-235-12877872609662_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites