Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cristicul

De vanzare 850 GLT in Bucuresti

2 posts in this topic

Astazi mergand pe bdul Stefan cel mare am vazut vis a vis de spitalul Colentina un Volvo 850 GLT culoare rosu , inmatriculat cu 2000 E (scria Urgent ).Se afla pe trotuarul de vis a vis . Am verificat anunturile de pe forum in ultimele 6 luni si nu l-am gasit la vanzare . Eu eram cu masina la un semafor si nu am avut prea mult timp sa ma uit la el dar parea in stare buna . Nu stiu din ce an este sau ce dotari are . Nu am luat nr de tel dar daca cineva din provincie este interesat ma mai duc o data si notez si numarul .Bucurestenii se pot duce si singuri daca sunt interesati  ;D

Mentionez ca nu il cunosc pe vanzator , nu am nici o legatura cu vanzarea . Atunci nu m-am gandit sa pun acest anunt ( din care cauza nici nu am luat nr de tel .) dar l-am pus in ideea ca poate il ia cineva de pe forum si ne inmultim cei cu 850 sa fim mai multi la Polivalenta sau la intalnirea anuala  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina zace acolo din toamna langa o florarie. Stiu ca un far nu este original si parca mai este ceva ce nu mi-a placut, dar nu imi aduc aminte.

Share this post


Link to post
Share on other sites