Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest cristi82

schimb 3 cupoane

7 posts in this topic

vreau sa cumpar cu  3 cupoane de la programul rabla ( valoreaza 2700 euro ) orice volvo cu o valoare de 1800 - 2200 euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stai sa vad daca am inteles bine

adica ,tu vrei sa dai 3 cupoane=pe care le iei de pe net cu max 5000lei ,adica 1200 de euroi = pe un volvo care costa1800-2200euroi.

am inteles bine?

::) ::)::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna afacere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze de insistenta dar cred ca am fost inteles gresit. nu caut sa fac bisnita sau altceva cum cred ca ati crezut si ati blocat subiectul cu schimbul de cupoane, ci doresc sa iau un volvo.treaba este ca masinile ptr remat sunt ale mele. adica una este a mea una este a tatalui meu si anul trecut am luat una de la un vecin ptr piese dar nu am scos din ea decat cutia . intre timpo am reparat o cutie mai veche de amea si cred capot sa o tarasc si pe aceea pana la remat , deci am trei masini cu costuri zero de aceea imi permit sa le schimb la 1800 - 2000 de euro.acum considerati cum vreti anuntul meu. oferta mea ramane valabila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiu cum sta treaba dar eu sper sa gasesc pe cineva careare o masina si doreste sa ia ceva nou si atunci iar prinde bine cupoanele. sanse 1 la 1 milion da tre sa incerc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mare dreptate ai cu sansele!Eu am dat un cupon cu 250euro si am de gand sa-i las la paltinis!

Share this post


Link to post
Share on other sites