Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

n_asul

cumpar faruri H7 si proiectoare, pasaje plastic aripi, jante aliaj cu anvelope

6 posts in this topic

Salut pentru un V40 2003 85kw d, am nevoie pe langa cumpar faruri H7 si proiectoare, pasaje plastic aripi, jante aliaj cu anvelope, planetara dreapta sau numai rulmentul intermediar, scutul plastic motor, tapiterie piele neagra usi spate cu geam manual, maner interior dr cu geam electric fata, si mai ma gandesc... multam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut pentru un V40 2003 85kw d, am nevoie pe langa cumpar faruri H7 si proiectoare, pasaje plastic aripi, jante aliaj cu anvelope, planetara dreapta sau numai rulmentul intermediar, scutul plastic motor, tapiterie piele neagra usi spate cu geam manual, maner interior dr cu geam electric fata, si mai ma gandesc... multam

Share this post


Link to post
Share on other sites

jenti pe 15 (limitarea e data de buget de fapt) daca pretul e bun si au si anvelope, ma bag si pe 16,

Scuze pt exprimarea neclara, eu vreau doar fetele de usi interioare din piele neagra (am specificat doar ca sunt modelul pentru geam cu manivela, au gaura data unde intra manivela)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am eu o pereche de faruri H7 daca te mai intereseaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna am si eu jante aliaj usor pe 16 cu cauciucuri  390 de lei  si o usa spate stanga goala  fara nimic in ea dar e putin indoita eventual iti fac o poza daca esti interesat .......tinikigiul mi-a spus k mi-o face k noua la 200 de lei cam asa ceva dar eu am pus noua iar asta e de rezerva ;)  ixenonauto e id ul de mess daca te intereseaza si alte produse pt masinuta ta ....Bafta !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites