Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vali0155

vand volvo s40 `96, 2.0i-16valve

12 posts in this topic

vand 1996 Volvo S40 - 16 valve, 136cp, 5+1 viteze. 2500E

Masina in stare tehnica si estetica buna, ultima reparatie capitala la 210,000km (distributia schimbata+pompa de apa, amortizoare schimbate, bucse bara stabilizatoare, flanse amortizor, brate directie+capete de bara) semi piele, imobilizator, inchidere centralizata, antifurt, clima+A/C, oglinzi electrice incalzite heliomate, 4 geamuri electrice, cotiera fata+spate, jante aliaj cu cauciucuri de vara noi+jante tabla cu cauciucuri de iarna, 4 airbag, abs, srs, servo directie, servo frina, faruri reglabile electric+kit xenon de 6000K, proiectoare ceata, scaune reglabile lombar, volan reglabil, doua chei cu telecomenzi. Masina este imatriculata in bulgaria. Acte valabile 12 luni.

http://picasaweb.google.com/116030866725708395077/FotoVolvoS40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce an e?

Cand a fost inscrisa prima data?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal.pretul e cam mare pentru BG.faci un schimb cu 440GLT turbo fara diferenta de bani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal.pretul e cam mare pentru BG.faci un schimb cu 440GLT turbo fara diferenta de bani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai nene ma apuc de sters sau va linistiti ?

Fara comentarii aiurea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este nici un comentariu aiurea,eram doar curios cum de a ajuns el la concluzia asta!A umblat prin bulgaria la autohouseuri?A cercetat piata?Sau doar da si el cu presupusul?Asta vroiam eu sa aflu!Eu caut sa fac schimb cu a mea(dupa ce aflu pe unde papa/pierde),drept pt care am tot batut targurile de masini din Bg.ASa ca stiu cu ce se mananca!In rest,e plina tara  de experti...

Share this post


Link to post
Share on other sites