Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Trofin Gabriel

intrebare...

10 posts in this topic

Salutare... Aveti idee daca pentru un v70 din 98' se pot gasi buscile de la bratul inferior separat sau trebuie sa iau bratul cu totul... cam cat ar costa? multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ÅŸtiu că se găsesc, dar caută part no. ÅŸi caută-le pe Genuine Parts GmbH, să-Å£i faci o idee legată de preÅ£, măcar.

PS: Un titlu mai sugestiv era mai "atractiv".  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

problema e ca inca nu am dat jos bucsile si nu stiu nici un cod nimic... ma poate ajuta cineva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, caută în VADIS.  ;D

E vreuna de-aici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ÅŸtiu toate datele maÅŸinii, dar uite ce mi-a dat VADIS-ul. Cică ar fi vorba de un kit (part no. 271631). Nu pare foarte scump, dacă nu am greÅŸit pe undeva.  ;D

post-4113-12877888262883_thumb.jpg

post-4113-12877888262883_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mă bucur dacă te-am putut ajuta. E lucru bun chestia aia cu part no. Contactează-l pe Midnight Caller ÅŸi dă-i acel part no. O să fii plăcut impresionat.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut... m-am uitat astazi sub masina si bucsile sunt din alea prin brat cu doua suruburi perpendiculare pe ea(ALTER 1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se pot demonta? Vezi că ÅŸi ALTER 1 are part no. (kitul 8628497 pentru stânga ÅŸi 8628498 pentru dreapta).

Uite ÅŸi preÅ£ul la nemÅ£i. E normal ca la noi să fie puÅ£in mai scumpe, că doar se adaogă ÅŸi cheltuielile de trensport ÅŸi ÅŸi adaosul comercial al firmei de la care cumperi. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites