Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iovan.vf

Vand ( sau schimb ) S40 T5 AWD 2005

13 posts in this topic

Salut.

Dupa cum ati vzut in titlu, este vorba de un S40 T5 AWD, cumparat de la reprezentanta din Cluj ( atunci nu era in Timisoara ), reviziile facute la reprezentanta din Timisoara ( acum este :) ), are 102.300 Km, ultimul schimb la 100.000, transmisia schimbata, anvelope tot de atunci, jante 16" aliaj, roata de rezerva "normala" :) tot din aliaj, restul ar cam trebui sa cunoasca cine e interesat :) Pret 11500 euro negociabil. La schimb, o dau pe una mai mare ( eventual "V" ) si mai ieftina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste poze? ^-^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa e... ;D Am avut de gand, da' n-am stiut cum si n-am avut timp sa aflu. Acum am ceva timp, da' tot nu stiu... :( Ceva ajutor ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

La raspuns,in partea stanga,jos acceseaza ,,Optiuni aditionale,,si incarci aici pozele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pret 11500 euro negociabil. La schimb, o dau pe una mai mare ( eventual "V" ) si mai ieftina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transmisia e schimbata? Ce a patit? I-ai dat in goarna pana a crapat? :smile:

Transmisie: ambreiaj, cutie de viteze, planetare, cardan in cazul tau, diferentiali si alte balarii ce sunt pe acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man, consumabilele ! :)  Ce, cand spui ca "i-ai facut schimbul" inseamna ca ai schimbat motorul ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man, vrei sa spui ca ai schimbat distributia, uleiul si filtre. Nu?

Asa cum am scris si mai sus, transmisie = ambreiaj, cutie de viteze, planetare, cardan in cazul tau, diferentiali si alte balarii ce sunt pe acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man, vrei sa spui ca ai schimbat distributia, uleiul si filtre. Nu?

Asa cum am scris si mai sus, transmisie = ambreiaj, cutie de viteze, planetare, cardan in cazul tau, diferentiali si alte balarii ce sunt pe acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveti dreptate. Despre distributie este vorba.  M-am damblagit... :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

cu un alt S40 T5 dar FWD neinmatriculat + diferenta il schimbi?

post-1344-000779300 1288163018_thumb.jpg

post-1344-000779300 1288163018_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites