Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

omulcuvolvo

dezmembrez VOLVO 244 din 1982

11 posts in this topic

Dezmembrez Volvo 244 GL, din 1982, completa,in buna stare de functionare, inmatriculata, ITP expirat (nu circul cu el, mai am alte 2 volvo).

Motor: 2316 cc,81 kw, benzina, carburator, reconditionat complet in Suedia in 2001, parcurs (de atunci) 20.000 km.

Nu are extras-uri, model standard.

VIN: YV1244811C2718352

Pentru cei interesati, atasez foto la cerere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

ar fi interesant atasarea unor poze de la toate cele trei volvo - nu de alta dar sa ne bucuram si noi ochiul.

Cat ceri pe cel care il dezmembrezi ??

Cu stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

poze cu farurile daac poti sa vad ce model ii ?

lm meu ii dib 83 dar 83-93 is identice ultimul are reglaj electric inaltime (mai am unul pt piese din 93)

sticlele de far is duse pe la de piese si pe al meu am o ciobitura;

aunul deja am schimbat : am gait o piatra cat pumnul; de la vreo bascula; in far:lol: :lol::lol:

clima cumva nu are?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un pret pentru masina completa? Cat mai trebuie investit (cu aproximatie) pentru a trece ITP-ul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un pret pentru masina completa? Cat mai trebuie investit (cu aproximatie) pentru a trece ITP-ul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este cumva masina care era parcata pe Colentina? Era una asemanatoare cu jante Virgo, dar vad ca a disparut. Ar fi super daca ar salva-o cineva. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt interesat, daca as vedea niste poze mai clare. Si trebuie sa rezolv cu o platforma, fiindca banuiesc ca nu poate lua itp-ul asa cum este.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt interesat, daca as vedea niste poze mai clare. Si trebuie sa rezolv cu o platforma, fiindca banuiesc ca nu poate lua itp-ul asa cum este.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este cumva masina care era parcata pe Colentina? Era una asemanatoare cu jante Virgo, dar vad ca a disparut. Ar fi super daca ar salva-o cineva. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, arata intr-un mare fel. Poate la primavara dupa ce imi termin motorul ne intalnim la o tigara.

Bafta la vanzare1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.